+48 731 998 403
sklep@obserwujemy.pl
Strona główna » Sprzęt IT
-12%REJESTRATOR IP DAHUA NVR4104-P-4KS2

REJESTRATOR IP DAHUA NVR4104-P-4KS21 143,90 zł1 006,63 zł / szt.

-12%KAMERA IP DAHUA IPC-HFW2431T-ZS-27135-S2

KAMERA IP DAHUA IPC-HFW2431T-ZS-27135-S21 355,46 zł1 192,80 zł / szt.

-12%REJESTRATOR HIKVISION DS-7204HTHI-K1 (S)

REJESTRATOR HIKVISION DS-7204HTHI-K1 (S)1 602,69 zł1 410,37 zł / szt.

-12%KAMERA IP DAHUA IPC-HDBW5442R-ASE-0280B

KAMERA IP DAHUA IPC-HDBW5442R-ASE-0280B1 372,68 zł1 207,96 zł / szt.

-12%REJESTRATOR IP DAHUA NVR2104HS-I

REJESTRATOR IP DAHUA NVR2104HS-I797,04 zł701,40 zł / szt.

123456

Sprzęt IT

KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKTCDD SM 2X9/125 ITU-T G.657A 1.2KN SPAN 80M

KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKTCDD SM 2X9/125 ITU-T G.657A 1.2KN SPAN 80M

1,25 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
OSŁONA GUMOWA GETFORT NA ZŁĄCZA RJ45 SZARA

OSŁONA GUMOWA GETFORT NA ZŁĄCZA RJ45 SZARA

1,49 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKTCDD SM 12X9/125 ITU-T G.652D 1.2KN SPAN 80M

KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKTCDD SM 12X9/125 ITU-T G.652D 1.2KN SPAN 80M

2,00 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC  12J (1X12), 1.2KN

KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC 12J (1X12), 1.2KN

2,15 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
WTYK SIECIOWY GETFORT RJ45 CAT.6 8P8C EKRANOWANY

WTYK SIECIOWY GETFORT RJ45 CAT.6 8P8C EKRANOWANY

2,49 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
KABEL ŚWIATŁOWODOWY AIRFLOW S-QOTKSDD SM 12X9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

KABEL ŚWIATŁOWODOWY AIRFLOW S-QOTKSDD SM 12X9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

2,60 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
WTYK SIECIOWY GETFORT RJ45 CAT.5E 8P8C EKRANOWANY

WTYK SIECIOWY GETFORT RJ45 CAT.5E 8P8C EKRANOWANY

2,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
KABEL ZASILAJĄCY WEWNĘTRZNY MOLEX(M) -> SATA(F) 15CM

KABEL ZASILAJĄCY WEWNĘTRZNY MOLEX(M) -> SATA(F) 15CM

3,79 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
KABEL ZASILAJĄCY WEWNĘTRZNY MOLEX(F) -> SATA(M) 15CM

KABEL ZASILAJĄCY WEWNĘTRZNY MOLEX(F) -> SATA(M) 15CM

4,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
MODUŁ RJ45-RJ45 DO SZAF MULTIMEDIALNYCH KAT.6 UTP

MODUŁ RJ45-RJ45 DO SZAF MULTIMEDIALNYCH KAT.6 UTP

4,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
KABEL USB 2.0 AM-BM FERRYT CZARNY 1.8M

KABEL USB 2.0 AM-BM FERRYT CZARNY 1.8M

5,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
KABEL USB MICRO AM - MBM5P 2.0 BIAŁY 30CM

KABEL USB MICRO AM - MBM5P 2.0 BIAŁY 30CM

5,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
KABEL ZASILAJĄCY WEWNĘTRZNY MOLEX(M) -> 2X SATA(F) 15CM

KABEL ZASILAJĄCY WEWNĘTRZNY MOLEX(M) -> 2X SATA(F) 15CM

5,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
PUSZKA PODTYNKOWA OGNIOODPORNA 2 MOD M45

PUSZKA PODTYNKOWA OGNIOODPORNA 2 MOD M45

5,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
BLACHA MONTAŻOWA DO SZAF MULTIMEDIALNYCH GNIAZDA F

BLACHA MONTAŻOWA DO SZAF MULTIMEDIALNYCH GNIAZDA F

6,00 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
BLACHA MONTAŻOWA DO SZAF MULTIMEDIALNYCH GNIAZDA RJ45

BLACHA MONTAŻOWA DO SZAF MULTIMEDIALNYCH GNIAZDA RJ45

6,00 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
BLACHA MONTAŻOWA DO SZAF MULTIMEDIALNYCH GNIAZDA ŚWIATŁOWODOWE

BLACHA MONTAŻOWA DO SZAF MULTIMEDIALNYCH GNIAZDA ŚWIATŁOWODOWE

6,00 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
KABEL ZASILAJĄCY WEWNĘTRZNY MOLEX(M)->SATA(F)+MOLEX(F)15CM

KABEL ZASILAJĄCY WEWNĘTRZNY MOLEX(M)->SATA(F)+MOLEX(F)15CM

6,89 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
ADAPTER GETFORT 1 MOD 1XRJ45 MOSAIC 22.5X45MM

ADAPTER GETFORT 1 MOD 1XRJ45 MOSAIC 22.5X45MM

6,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
RAMKA Z SUPORTEM 2 MOD M45

RAMKA Z SUPORTEM 2 MOD M45

6,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
KABEL ZASILAJĄCY WEWNĘTRZNY SATA(M) -> PCI EXPRESS(M) 6 PIN 20CM

KABEL ZASILAJĄCY WEWNĘTRZNY SATA(M) -> PCI EXPRESS(M) 6 PIN 20CM

7,49 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 2M

PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 2M

7,50 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
PIGTAIL SM 9/125, SC/APC SM G657A 2M

PIGTAIL SM 9/125, SC/APC SM G657A 2M

7,50 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
KABEL SATA DATA III (6GB/S) 50CM

KABEL SATA DATA III (6GB/S) 50CM

7,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
KABEL USB MICRO AM-MBM5P 2.0 CZARNY 1.8M

KABEL USB MICRO AM-MBM5P 2.0 CZARNY 1.8M

7,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
PUSZKA NATYNKOWA 2 MOD M45

PUSZKA NATYNKOWA 2 MOD M45

7,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
WTYK MODULARNY BEZNARZĘDZIOWY GETFORT RJ45 CAT.5E UTP 8P8C

WTYK MODULARNY BEZNARZĘDZIOWY GETFORT RJ45 CAT.5E UTP 8P8C

7,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1M

PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1M

8,00 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
MODUŁ KEYSTONE GETFORT KGF-5EFTP CAT.5E FTP

MODUŁ KEYSTONE GETFORT KGF-5EFTP CAT.5E FTP

8,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
WTYK MODULARNY BEZNARZĘDZIOWY GETFORT RJ45 CAT.6 UTP 8P8C

WTYK MODULARNY BEZNARZĘDZIOWY GETFORT RJ45 CAT.6 UTP 8P8C

8,99 zł / szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

Produkty w promocyjnych cenach